O firmie

PROFIT - PLAST  jest firmą handlowo- usługową  z oddziałem w Chorzowie i Gliwicach , jednak obejmującą swym działaniem terytorium całego kraju.  Firma nasza oferuje płyty z tworzyw sztucznych wykorzystywane w budownictwie( z możliwością montażu ), reklamie i przemyśle  a także metale nieżelazne takie jak miedź czy aluminium. Oferta nasza skierowana jest zarówno do odbiorców detalicznych jaki i hurtowych .            

   Naszą działalność można scharakteryzować w następujący sposób:                                                                                                                       

Jesteśmy po to aby pomagać Państwu  w  rozwiązywaniu  wszystkich  problemów związanych z technicznymi aspektami zastosowania  płyt z tworzyw sztucznych , ich zakupem , serwisem , dostawą i montażem na terenie całego kraju.                                  Wieloletnie doświadczenie pracowników naszej firmy , kontakty oraz wiedza pozwalają zaoferować kompleksową obsługę oraz gwarancję komfortu współpracy z naszą firmą .                                               

Proponujemy profesjonalną obsługę połączoną z indywidualnym traktowaniem każdego , nawet najmniejszego zapytania , miłą atmosferę współpracy  - a to wszystko  przy bardzo atrakcyjnych cenach oraz elastycznym podejściu do formy płatności oraz warunków dostawy.

 

                                                    ZESPÓŁ „PROFIT – PLAST”

 

 

 

 Profitplast
41-503 Chorzow, ul. Azotowa 1 tel./fax 32 733-44-27
tel. kom. 505-874-264, 505-874-225

e-mail: biuro@profitplast.com.pl.